Meie lugu

La Prima Pizza Vanalinn- on meie esindusrestoran, kuhu oleme kokku toonud kõik oma parimad ideed, maitseelamused ja emotsioonid seoses Itaalia köögiga.

Menüü loomisel oleme kasutanud Itaaliast saadud inspiratsiooni, täiustades seda põhjamaisele maitsele.
Meie eesmärk oli luua koht, kus päeval saab kiirelt lihtsat, kuid kvaliteetset toitu. Õhtu saabudes muutume romantiliseks Itaalia restoraniks ning hilisõhtul muundume omakorda hubaseks veinibaariks, kus saab mõnusalt aega veeta, Live itaalia artiste kuulata ja suurepärast aega veeta.

25.12.2019 avasime La Prima Pizza Vanalinna esindusrestorani uksed.
Meie jaoks on väga olulisel kohal kvaliteetne tooraine, ehedad, lihtsad maitsed, hubane atmosfäär ja sõbralik ent professionaalne teenindus. Oma personali oleme hoolega valinud, et nad suudaksid edasi anda meie visiooni ideaalsest La Prima Pizzast.
Koht, kuhu tulles unustad argipäeva.
Koht, kus on killuke Toskaana päikest ja soojust ja külalislahkust.
Koht, kus tunned end oodatuna, kus sinuga suheldakse positiivselt, kus saab ehtsaid ja imelisi maitseelamusi.
Koht, kuhu tahaksid alati tagasi tulla!
Meie kokad Ivan ja Jevgeni on pikaajalise Itaalia restorani kogemusega oma ala professionaalid,kes valmistavad Itaalia toite suure kirega.
Tooraine, mida kasutame, on ehe ja aus.
Toome ise Itaaliast suure osa kasutatavast toorainest: Mozzarella Fior di Latte, Stacciatella, Burrata, erinevad Pastad, Trühvlid, Salami-ja lihatooted. Just selleks, et pakkuda autentset maitseelamust.
Oma retseptid oleme koostanud põhinedes isiklikele maitse-eelistustele. Viibides palju aega Itaalias, oleme kokku kogunud kõik kõige paremad maitsekogemused ning nendest loonud La Prima Pizza Restorani menüü. Nii garanteerime külastajatele suurima võimaliku rahulolu. Tulles La Prima Vanalinna restorani- tulete külla meile.
La Prima Pizza Vanalinna menüü pakub kindlasti midagi igaühele.
Valikus on loomulikult Pizzad- oleme oma tavapärast La Prima Pizza menüüd veidi kohendanud ning lisanud juurde 2 suurepärast Pizzat- pikantse Calabriast pärit N’duja ning Stracchiatella Pizza ja Värske salatiga Burrata Pizza.
Lisaks Pizzale aga leiab siit ka palju muud! Alustuseks kerged bruschettad- kohapeal valmistatud kanamaksa pate’ga, grillitud köögiviljade ja stracchiatella juustuga ning bruschettad tomatiga. Antipastid- erinevate Itaalia juustudega, salami ja lihavalikuga või nende kahe segu- ideaalne õhtusöögi alustuseks või hiljem kerge ampsuna veini kõirvale.
Sinimerekarbid- klassikalise tomatikastme või valge veini, koore ja fenkoliga. Cote Frutti di Mare- hõrgud mereannid ürtidega. Salatid- Burrata koos soolaka anzoovisega ja röstitud tomatitega, stracchiatella värske rohelise salatiga ja kerge gaspacho pühvlipiimast valmistatud mozzarellaga. Pastad- kasutame kõrge kvaliteediga “karedat” itaalia pastat- nii sulandub kastme maitse paremini pastaga kokku ja maitseelamus on palju nauditavam! Pasta mereandidega, vürtsika N’duja ja Stracchiatellaga, klassikaline Carbonara õnnelike kanade muna ja Itaalia Speckiga ning loomulikult meie pärl- Pasta musta Trühvliga.
Meie menüüs on ka Laavakivil valmistatavad road- Hiid-kalamaari kombits, Tiigerkrevetid, Pardi- ja anguse filee. Need road tuuakse lauale 400 C kiviplaadiga, kus klient saab neid ise küpsetada.
Dessertidena pakume Pisast pärit retsepti järgi valmistatud Tiramisu’d, klassikalist Toskaana dessertveini Vin Santot koos Cantucci küpsistega, Gelatot ning valikut meie kondiitrite poolt valmistatud torte
Vanalinna La Prima Pizza keskmes on 50 aastane Sidrunipuu, mille tõime kauni Toskaana päikese alt. Hoolitseme tema eest hästi- tagades vajaliku niiskuse, mineraalid ning valguse. Ta on meie restorani hing- väärikas ning hea auraga.
Oma restorani sisekujunduses oleme kasutanud paju Eesti disaini. Näiteks meie Pizzaahju glasuuritud dekoratiivplaadid (üle 2000 tk!) ning kraanikausid on valmistatud Eesti Keraamikakoja poolt. Sissepääsu juures oleva tapeedi sidrunitega on disaininud Rita Assor. Nagid, kuhu kliendid oma üleriideid saavad riputada on valmistatud Tamma Design poolt. Mööbel- lauaplaadid ja riiulid on valmistatud Berg-i poolt
Meie teenindajad kannavad Mammu Couture poolt disainitud kleite.
La Prima Pizza alguslugu pärineb aastast 2013. Kui koos kaasaga otsustasime muuta Eestis Pizzakultuuri. Meie eesmärgiks sai luua Pizza kiirtoidukoht, mis pakuks restorani kvaliteeti. Süvenesime põhjalikult Itaalia Pizza traditsioonidesse, toorainevalikusse. Taigna retseptidesse.
Meie Pizza taigen kerkib 12 tundi, enne, kui sellest Pizzat valmistame. Teeme ise enda Pizzakastme, tasakaalustades selle happelisust ja maitset. Mozzarella Fior di Latte, toome ise värskelt Itaaliast. Kogu tooraine on Premium kvaliteediga ning värske- kõik viilutatakse kohapeal.